Eesti disainiauhind BRUNO 2020

Juba sel nädalavahetusel 18.-20. sept. 2020 jagatakse taaskord Eesti disainiauhindu.  Väikeehete seeria “Tetris” on auväärsete nominentide nimistus ja omapoolset toetust saab avaldada hääletades “Tetris” poolt BRUNO  Facebooki lehel evendi all. Lisaks žüriile saab ka laiem publik valida oma lemmikud. Toeta Eesti disaini ja anna oma hääl!

Disainitänav 2020 19.-20. sept  Põhjala tehas,  Marati 5, Tallinn

Kõikide nominentidega saab tutvuda ka kohapeal Põhjala tehases, kus on avatud väljapanek konkursile pääsenud töödest.  Huvitavat vaatlemist jagub veelgi sest põnev maja pakub avastamisrõõmu ja tegutsemislusti nii suurtele kui väikestele.  Endise kummikutehase ruumidesse on disaininädala raames üles pandud erinevaid näitusi ja installatsioone, osaleda saab töötubades, külastada avatud ateljeesid. Kohapeal on kohvik, lastele mängunurk ning loomulikult ei puudu ürituselt hea muusika. Terve nädalavahetuse teevad kõrvapai Raadio 2 dj ning külalisesinejad.

Nädalavahetuse tippsündmuseks on kaks päeva kestev disainiöö disainiturg, kus leiab ka Anneli Tammik Jewellery  ehteleti. Paljud klientide lemmikud on soodsamad kui muidu, müügile tulevad ka unikaalsed ainueksemplarid.