Ehteseeria “Tetris”.

“Tetris” on 2019 aastal ilmunud ehete väikeseeria.
Kõrvarõngad, ripatsid, prossid, käevõrud jne.
Disain lähtub klassikalisest tetrise põhimõttest, kolmnurki on kasutatud kolmemõõtmelise vormi ladusamaks saavutamiseks ja ka lihtsalt esteetilistel põhjustel.
Valmistamisel on kasutatud laserlõikust, mis võimaldab ülimat täpsust mida käsitsi kunagi ei saavuta. Laseriga lõigatud detailid volditakse ja viimistletakse käsitsi. Materjalideks roostevaba teras, hõbe ja kuld.
Autor: Anneli Tammik
Kategooria: elustiili toote disain
Materjal: Hõbe, kuld, roostevaba teras, laserlõikus, käsitöö
Tetris kullatud kõrvarõngad

Loodud seeria disain ei ole “kivisse raiutud”, vaid on pidevas arengus ja muutumises.

Improvisatsioon moodulitega, neid erinevalt paigutades ja voltides, annab lõputu võimaluse erinevate mudelite loomiseks ning ehteid on kerge isikupärasemaks muuta.
Kvaliteetsed kaasaaegsed materjalid

Roostevaba teras, hõbe, kuld. Igale maitsele midagi või miks mitte kõik korraga.

Ajatu disain

Tetrise mänguline kolmnurk annab lõputult võimalusi kombineerimaks iskupäraseid ehteid. Liida  või lahuta, nihuta; väiksemad või suuremad. Kõik on võimalik!

Neli aastaaega. Loodusest inspireeritud.

Kevad

Kevad! Tilkuvad räästad ja sulavee sulin rentslis. Päike sulatab armutult ja vihm uhub minema viimased lumeriismed. Kõik tärkab, elab, voolab, pulbitseb.

Suvi

Lilacs

Sirelid õitsevad levitades meelitavalt magusat ning uduloorina rasket lõhna, mis õue astudes lööb pahvakuna näkku ja hing täitub ääreni igatsusega. Suvi, mitte küll veel astronoomiline, on käes. Suvi, veel mitte küll romantiline, on käes. Õhus on lootust, usku ja armastust!

Sügis

Sahistades jalgadega vahtralehtedes taskud täis kastanimune, nii tervitame sügist. Loodus suure kunstnikuna on kullanud puude ladvad ja värvinud pihlkate põsed punaseks. Päike ei tõuse enam nii vara ning hommikutaevas tervitab meid õhetava ja piimaudusena.  Kleebin vahtranina ninale ning viskan salliotsa üle õla, las ta tuleb, see sügis!

Talv

Loodus puhkab paksu valge lumesule teki all, näeb unes sireleid ja pöörab teist külge. Valged lumeliblikad tantsivad õhus ja kui päikesekiired neile langevad on õhk täis vikerkaarevärvilist sädelevat teemandisadu. Merkuuril sajab.

Männiokkad.Kõrvarõngad,
Uus kollektsioon Hertz. Modell kannab hõbedast südamekujulist ripatsit hõbeketiga ja südamekujulisi kõrvarõngaid ning hõbesõrmust.
Pronksja tooniga topeltsireli õis. Kõrvarõngad. Hõbedast, kullatud.