TELLIMISTINGIMUSED

Soovitame järgnevad tellimistingimused kindlasti enne ostu sooritamist läbi lugeda!

1. Üldine info

Tingimused kehtivad www.annelitammikjewellery.com veebipoe keskkonnas standardvalikus olevate toodete ostmisel ning eritellimusel valmistatud toodete tellimisel tekkivate õigussuhete kohta Müüja (Haamer & Viil OÜ, reg.nr 14944928,

Paldiski mnt 13-37, Tallinn, Harjumaa 10 137

info@annelitammik.com) ja Ostja (ostu või tellimuse sooritanud füüsilise või juriidilise isiku) vahel.

Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad veebipoe vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad seadused.

E-poe tootehinnad on esitatud eurodes ja sisaldavad Eesti Vabariigis kehtivat käibemaksu 20%.

Müüjal on õigus muuta veebipoe tellimistingimusi. Tehingule rakendatakse tehingu toimumise hetkel kehtivaid tingimusi.

 

2. Kuidas valida tooteid Anneli Tammik Ehted veebipoes

Tooted on jaotatud kolletsioonidesse.
Vali sobiv kollektsioon ning sirvi tooteid. Iga toote juures on välja toodud mõõdud, materjal, viimistlus, hind ja tarneaeg.
Fotod on küll illustratiivse tähendusega, kuid annavad tootest hea ettekujutuse. Vajadusel küsi meie käest lisainformatsiooni.
Olenevalt digiseadme ekraani seadistustest, võivad esineda erinevused toodete värvitoonides.

Kui oled sobiva toote leidnud, vali soovitud toode, viimistlus ja kogus, vajadusel märgi erisoovid ning paiguta toode ostukorvi vajutades “PANE OSTUKORVI” nupule.

Ülevaate ostukorvi sisust saad veebilehekülje päises paremal servas asuvast miniostukorvist, mis näitab valitud toodete arvu ja kogusummat.
Liigu sealt edasi ostukorvi nupule klõpsates.
Ostukorvis näed valitud toodete andmeid, saad tellimuse üle kontrollida, tooteid vajadusel kustutada, ostukorvi sisu täiendada ning valida sobiva transpordiviisi.

3. Ostutehing ja tasumine

Ostu sooritamiseks ava ostukorv, vali transpordiviis ning jätka.
Esita korrektsed andmed tellija ja tarne kohta, kinnita transport ning loe läbi ja nõustu tellimistingimustega.

Kui soovid arvet ettevõttele, täida selleks vajalikud lahtrid. Peale andmete sisestamist ja tellimuse kinnitamist loetakse ost sooritatuks.

Tasuda saab:

 • koheselt pangalingiga läbi Maksekeskuse süsteemi (SEB, Swedbank, LHV Pank, Luminor/Nordea, COOP Pank, POCOpay);
 • pangaülekandega arve alusel Haamer & Viil OÜ pangakontole. Vajalikud rekvisiidid leiad Sinu poolt märgitud e-mailile saadetud arvelt.
  Ülekandega tasumisel märgi kindlasti selgitusse arve number.
  NB! Pangaülekandega tasumisel tarne kiirendamiseks palume Sul saata maksekinnitus meile e-mailile anneli.tammik@gmail.com – see kiirendab tellimuse täitmise protsessi. Pangalingiga tasumisel kinnitust saata pole vaja!

Tellimust asutakse täitma peale arve laekumist.
Haamer & Viil OÜ-l on õigus tühistada tellimused, mille eest ei ole tasutud 5 tööpäeva jooksul.

4. Kaupade transport Ostjani

Kui ostukorvi summa ületab 100 € toimetatakse kaubad Sulle Eesti piires kohale tasuta.

Kaupade tarnimiseks on võimalik valida kahe transpordiviisi vahel:

 • Smartposti pakiautomaat, mis on fikseeritud hinnaga 3,90 € (väiksemad tooted, pakendi max suurus 60x36x60 cm);
 • DPD kullerteenus, mis on fikseeritud hinnaga 11 € (kõik tooted).

5. Tootevalik ja tarne

Haamer & Viil OÜ e-poe laos olevad tooted postitame enamasti 3 tööpäeva jooksul. Seejärel toimetab kauba Sinuni teenusepakkuja: DPD kuller (kohaletoimetamine Eestis tavapäraselt 2-3 tööpäeva jooksul) või Itella Smartpost (kohaletoimetamine Eestis tavapäraselt kuni 2 päeva jooksul).
Kui kauba postitamine võtab rohkem aega, teavitame Sind sellest eraldi e-kirja teel.

 

6. Tellimuse tühistamine

Ostjal on õigus 14 päeva jooksul Haamer & Viil OÜ e-poest ostetud standardtoode (vt punkt 5) kasutamata ja vigastamata kujul ning originaalpakendis meile tagastada. Kui pakend on avamata ning kaup korrektne, tagastame makstud raha. Tagasi ei maksta tellitud kauba transpordikulu.

Tellimuse tühistamiseks palume saata e-kiri info@annelitammik.com tuues välja tellitud kauba nimetuse, arve numbri, maksmise kuupäeva ning tagastamise põhjuse.
Raha kanname tagasi hiljemalt 14 päeva jooksul, peale kauba tagastamist ja ülevaatamist, samale kontole, kust tellimuse eest algselt tasuti.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv toode ei vasta tellitule (nt vale või defektiga toode).

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Tellimusejärgselt valminud tooted, mis valmistatakse vastavalt kliendi soovidele, ei kuulu tagastamisele ega ümbervahetamisele,
välja arvatud juhul, kui kaup on ebakvaliteetne.

Soovitame enne tellimuse vormistamist põhjalikult tutvuda toodete omaduste ja hooldustingimustega.

7. Garantii

Haamer & Viil OÜ vastutab veebipoes müügil olevate toodete nõuetelevastavuse ja puuduste eest ning pretensioonide esitamise tähtaeg on 2 aastat.
Probleemide ilmnemisel palume pöörduda meie poole edasiste juhiste saamiseks.

Müüja ei vastuta toote nõuetele mittevastavuse või puuduste eest, kui:

 • toode on halvenenud/kahjustunud Ostja süül;
 • puudused on tekkinud toote mittesihtotstarbelise kasutamise, s.h. hooldusjuhise mittejärgimise, tagajärjel;
 • toode on muutunud tavapärasel kasutamisel tekkinud loomuliku kulumise tõttu.

 

Avastades toote mittevastavuse nõuetele, on Ostja kohustatud sellest teatama viivitamatult, hiljemalt 14 päeva jooksul e-posti teel anneli.tammik@gmail.com . Toote nõuetele mittevastavuse või puuduse korral on Ostjal õigus nõuda toote asendamist nõuetele vastava ja puudusteta toote vastu või taganeda tellimusest ja tagastada toode.

8. Konfidentsiaalsus

Veebipoe tellimuste keskkonnas säilitatavaid andmeid Ostja ja tema tellimuste kohta käsitletakse kui konfidentsiaalset informatsiooni.
Müüja ei avalda temale teatavaks saanud andmeid kolmandatele osapooltele, v.a transpordiettevõttele kauba kohaletoimetamiseks vajalik info.

Andmeside Ostja ja pankade ning kaardimaksekeskuse vahel on krüpteeritud, mis tagab Ostja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.
Müüjal puudub ligipääs kliendi konfidentsiaalsetele panga- ja maksekaardi rekvisiitidele.

Ostja ja Müüja vahel tekkinud erimeelsused lahendatakse läbirääkimiste teel. Müüja vastab Ostja kaebustele ja pretensioonidele e-posti teel hiljemalt 5 tööpäeva jooksul.
Kokkuleppe mittesaavutamise korral on Ostjal õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või Harju Maakohtusse. Vaidluste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigi seadustest.